روانشناسی

چگونه می‌توانم دختری را عاشق خودم کنم؟

چگونه قلب دختر مورد علاقه خود را به دست آوریم؟

 

برای برخی از مردان، ایجاد یک رابطه کاری سخت است. چالش فقط در شکستن رمز چگونگی عاشق کردن یک دختر نیست. بلکه در این است که مطمئن شوید که او عاشق باقی می‌ماند. در این مطلب از مجله ماورای سلامت به بیان ترفندهای عاشق کردن دختران می‌پردازیم.

امروز در این مقاله از ماورای سلامت نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

ترفندهای عاشق کردن دختران

راه رسیدن به قلب یک زن بسیار چالش برانگیز است. اما ترفندهایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن دختری را عاشق خود کنید.

فخر فروشی ممنوع

شما یک آپارتمان خوب در گران‌ترین منطقه شهر دارید؟ مدرک دکترا؟ شما عاشق ماشین‌های اسپرت هستید و گران‌ترین ماشین‌ها را در اختیار دارید؟

وقتی برای اولین بار با یک دختر ملاقات می‌کنید، لطفا در اولین قرار ملاقات خود، شایستگی‌ها یا انباشت مادی خود را به رخ نکشید. شروع رابطه عاشقانه بسیار مهم است. شما ممکن است فکر کنید که او را تحت تاثیر قرار داده‌اید، اما در واقع شما فقط به‌عنوان یک فخرفروش جلوه می‌کنید.

شناخت خواسته‌های زنان از ترفندهای عاشق کردن دختران

آنچه زنان از یک مرد می خواهند، انسانی است که با شجاعت از حق و حقیقت دفاع کند. مردی که مسئولیت افکار، احساسات و اعمال خود را بر عهده خواهد گرفت. زنان مردی می‌خواهند که با احترام و تواضع کار را در برقراری ارتباط انجام دهد. او مردی را می‌خواهد که مشتاق رشد، مایل به بخشش و آنقدر متواضع برای خدمت باشد. او مردی را می‌خواهد که ارزش خود را بداند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب نشانه‌های خیانت زن شوهردار چیست؟ سر بزنید.

همچنین بخوانید:  این دختران همیشه مجرد می‌مانند

 

شنونده خوبی بودن از ترفندهای عاشق کردن دختران

شنونده خوبی باشید اکنون، این قانون فقط برای خواستگاری دختران، بلکه به‌طور کلی برای هرکسی صدق می‌کند. یکی از ترفندها برای اینکه یک دختر را به دام بیندازد این است که نشان دهید واقعا به شخصیت او و نه فقط به ظاهر او علاقه دارید. دختران اطرافشان مملو از مردانی است که آن‌ها را گرم و زیبا می‌خوانند و تشنه قیافه‌شان هستند.
اگر واقعا می‌خواهید دختری را در چت عاشق خود کنید، باید به او نشان دهید که به جای اینکه دائما فقط شکلک‌های قلبش را بفرستید، توجه شما را جلب کرده است. به حرف‌های او توجه کنید و به حرف‌های او پاسخ دهید و نه فقط جذابیت ظاهری.

تحسین کنید

تعریف کنید اما چاپلوسی نکنید. بین تعریف و تمجید و تملق و تعریف غیرصادقانه تفاوت وجود دارد. اینکه از زنان تعریف کنید خوشحال می‌شوند. اما وقتی آن را جعلی می‌کنید متوجه دروغ بودن و غیرواقعی بودن آن می‌شوند. لطفا به هوش او نیز اعتبار بدهید و قوای تشخیصی فرد مقابل را دست کم نگیرید. اگر با یک زن مستقل قرار می‌گذارید، او قطعا می‌خواهد کنار ظاهر به بقیه بخش‌های وجودی‌اش نیز توجه شود و مورد قدردانی قرار گیرد.

تمیز و آراسته بودن از ترفندهای عاشق کردن دختران

وقتی با یک دختر بیرون می روید، تلاش بیشتری برای ظاهری زیبا، تمیز و بوی تازگی انجام دهید. با نشان دادن سبک زندگی کثیف مجردی خود جو عاشقانه را از بین نبرید. این یک اشتباه است و واقعا تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. همچنین، اگر او را به خانه دعوت می‌کنید، برای مرتب کردن آن زحمت بکشید. دخترها دوست دارند اشیا و مردها تمیز باشند. این نشان می‌دهد که انسان مراقب خود است و به بهداشت اهمیت می‌دهد.

همچنین بخوانید:  چرا همسرم حرف من را نمی‌فهمد؟

 

منبع : deltapayam.com
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا