روانشناسی

زنان هوس باز چه خصوصیاتی دارند؟ | نشانه های زنان هوس باز

زنان هوس باز نیز مانند مردان هوس باز از هیچ تلاشی برای رسیدن به لذت های آنی و زودگذر که معمولا عواقب جبران ناپذیر و بهای سنگینی دارند، فروگذار نیستند. در ابتدا باید به صراحت بگوییم که هیچ تفاوتی در هوس بازی و خیانت در ز جنسیت نیست. مرد یا زن بودن نمی تواند مجوز رفتارهای نابخردانه باشد. باید بدانید که هیچ دلیل آگاهانه و مورد قبولی برای هوس بازی و تن سپردن به روابط متعدد، در نگاه یک انسان آگاه و خردمند وجود ندارد.

باید یاد بگریم که چگونه اعتماد به نفس خود را بالا ببریم، تا برای پذیرش خویشتن و صلح و آشتی با خود و رسیدن به لذت عمیق درونی، نیاز به بی بند و باری و چسبیدن به دیگران را در خود درمان کنیم.

 

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این مردها هستند که ممکن است به‌خاطر رابطه جنسی و نه عشق، وارد روابط مختلف شوند ولی محققان دریافته‌اند که خانم ها هم به همان اندازه از چنین روابطی لذت می برند. در این مطلب از مجله ماورای سلامت به بیان نشانه های زنان هوس باز می‌پردازیم.

امروز در این مقاله از ماورای سلامت نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

نشانه های زنان هوس باز

برای تشخیص زنان هوس باز روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد. این روش‌ها و راهکارها برای تشخیص یک زن هوس باز یا یک مرد هوس باز با همدیگر متفاوت است.

همچنین بخوانید:  چگونه با پسر پولدار ازدواج کنیم؟

برقراری تماس بدنی از نشانه های زنان هوس باز

یکی از نشانه های زن هوس باز این است که تلاش می کند با طرف مقابل خود تماس بدنی برقرار کند. زن هوس باز دوست دارد برای ایجاد یک رابطه محبت‌آمیز و صمیمی با یک مرد تماس بدنی را برقرار کند. معمولا تماس بدنی در این زن‌ها همراه با لبخند خواهد بود. زیرا آن‌ها دوست دارند خیلی سریع به شما نزدیک شوند. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این مرد هرگز شما را دوست ندارد؟ سر بزنید.

 

بیشتر اوقات در فکر رابطه جنسی است

زنی که هوس باز است در بیشتر زمان ها و مکان ها در فکر رابطه جنسی است. زن هوس باز حتی در مکالمه‌های خود با طرف مقابل در مورد روابط جنسی حرف می‌زند و سعی در تحریک طرف مقابل خود دارد. او در پیام‌ها و مکالمه تلفنی نیز به‌گونه‌ای رفتار می‌کند که بتواند مکالمه را به طرف اهداف خود سوق دهد. به ذهن چنین شخصی چیزی جز هوس خطور نخواهد کرد.

بی‌مسئولیت و بدقول بودن از نشانه های زنان هوس باز

زن بی‌مسئولیت شخصی است که طرف مقابلش برای او هیچ اهمیتی ندارد. او فقط در فکر نیازها و لذت‌های خودش است. او همیشه مسئولیت‌های خود را نادیده می‌گیرد و به قول‌های خود عمل نخواهد کرد. چنین زن بی‌مسئولیتی هیچ حسی به شما نخواهد داشت و او بیشتر یک زن هوس باز است تا یک زن کامل برای زندگی شما. پس هیچوقت برای داشتن چنین زنی تلاش نکنید و از آن‌ها دوری کنید.

همچنین بخوانید:  با افسردگی پس از رابطه چه باید کرد؟

جلب توجه می‌کند

زنی که هوس باز است هر کاری خواهد کرد تا بتواند جلب توجه کند و طرف مقابلش را جذب کند. به‌عنوان مثال لباس‌هایی بدن نما با رنگ‌های خاص را می‌پوشد تا مردان را به طرف خود جذب کند. حالت پاهای یک زن هوس باز با دیگر زن ها فرق دارد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است اگر زنی پاهایش را بر روی هم بیندازد و مدام آن را تکان دهد او دوست دارد مردان به طرف خود جذب کند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این موارد را هرگز از همسرتان پنهان نکنید سر بزنید.

 

به اندام‌های مرد دقت می‌کند

زنی که هوس باز است در هنگام گفتگو با یک مرد به جای توجه و تمرکز در صورت مرد به اندام‌های او توجه خواهد کرد. پس اگر با زنی روبه‌رو شدید که نگاهش بر روی اندام‌های مردان است پس بدانید او یک زن هوس باز است. چنین زنی نمی‌تواند یک زن مناسب برای زندگی باشد و به چنین شخصی دل نبندید.

خودخواه است

زن‌های هوس باز زن‌هایی خودخواه نیز هستند. کسی که خودخواه است خود و اعمال خود را جزو بهترین‌ها می‌داند و همیشه خود را بالاتر از دیگران می‌بیند. چنین شخصی دوست دارد هر کاری برای کسب رضایت خود انجام دهد و قطعا همه آن‌ها را انجام خواهند داد. این زن دوست دارد که مرد در اختیار او و رسیدن به لذت‌هایش باشد.

 

 
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا