کسب و کار

قیمت ایمپلنت فوری ارزان

معمولا مردم زمانی که یکی از دندان‌های خود را از دست می‌دهند سریعا به دنبال ایمپلنت فوری ارزان می‌روند. استفاده از ایمپلنت فوری و ارزان روشی است که بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگر بخواهید فرایند ایمپلنت دندان را به صورت کامل پشت سر بگذارید و از ایمپلنت فوری استفاده نکنید باید زمان و هزینه زیادی خرج کنید. کاشت کامل ایمپلنت دندان معمولا یک سال زمان نیاز دارد و از طرفی هزینه آن به میلیون‌ها تومان می‌رسد. به همین دلیل بسیاری از مردم به دنبال این هستند که با استفاده از ایمپلنت فوری و ارزان دندان‌های از دست رفته خود را جایگزین کنند. در مورد این مدل ایمپلنت توضیحات بیشتری خدمت شما بیان خواهیم کرد.

برای کسب اطلاع از قیمت ایمپلنت فوری، دیجیتال، کامل و …. از ارزان تا گران می توانید از صفحه ( https://markazimplant.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa/ ) دیدن فرمایید. 

چرا ایمپلنت فوری ارزان را انتخاب کنیم؟

خرید ایمپلنت فوری ارزان و استفاده از آن مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. مهم‌ترین مزایای استفاده از این گونه ایمپلنت عبارتند از:

  • درست است که ایمپلنت فوری در مقایسه با دیگر انواع ایمپلنت استحکام کمتری دارد اما به طور کلی به عنوان یک جایگزین محکم و ثابت برای دندان‌های از بین رفته شناخته می‌شود.
  • اگر از ایمپلنت فوری استفاده کنید نیازی به بخیه بر روی لثه و بافت نرم دهان نخواهید داشت.در حقیقت استفاده از ایمپلنت فوری روشی مطمئن و با درد کمتر برای شما خواهد بود.
  • از ویژگی‌های بسیار مهم ایمپلنت‌های فوری مقابله آنها با تحلیل استخوان می‌باشد. ایمپلنت فوری کمک می‌کند تا بافت لثه و استخوان شما حفظ شود و استخوان تحلیل پیدا نکند.
  • هنگامی که از ایمپلنت فوری استفاده کنید دوره بهبودی شما کوتاه‌تر خواهد شد. وقتی دوره بهبودی کوتاه‌تری داشته باشید یعنی زمان کمتری درد را در ناحیه دندان ایمپلنت شده احساس خواهید کرد.
  • ایمپلنت فوری ارزان همانگونه که از نام آن پیدا است هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت. اگر به مزایای این مدل ایمپلنت توجه کنیم متوجه می‌شویم که ایمپلنت فوری مقرون به صرفه است واز لحاظ اقتصادی گزینه بسیار خوبی حساب می‌شود.
همچنین بخوانید:  کلسیم در چه مواد غذایی وجود دارد؛ مواد غذایی کلسیم دار

چه عواملی در تفاوت هزینه ایمپلنت فوری موثر هستند؟

عوامل مختلفی در تقسیم بندی هزینه ایمپلنت موثر بوده‌اند. شما باید فاکتورهایی که سبب می‌شوند ایمپلنت فوری ارزان از گران متفاوت باشد را بدانید. عوامل تاثیرگذار در تفاوت قیمت ایمپلنت را با هم بررسی می‌کنیم:

 

ایمپلنت فوری ارزان

 

برند

اولین چیزی که تفاوت قیمت را در مورد ایمپلنت به وجود می‌آورد برند سازنده و تولید کننده آن است. ایمپلنت‌هایی که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند کره‌ای هستند و تعداد ایمپلنت‌های اروپایی در کشور ما محدود است.ایمپلنت‌های کره‌ای ارزان‌تر هستند و البته کیفیت استانداردی دارند.

قیمت پایه

اگر شما بخواهید فقط یک ایمپلنت بکارید باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. این در حالی است که برای جایگزین کردن چندین دندان چون از روش بریج کمک گرفته می‌شود هزینه کاهش پیدا می‌کند. از طرفی اگر بخواهید کل دندان‌های یک فک را تعویض کنید هزینه شما مجدداً کمتر خواهد شد. روش دیگری هم برای کاشت ایمپلنت وجود دارد که نام آن اردنچر است و هزینه متفاوتی برای بیمار ایجاد خواهد کرد.

دندانپزشک

دستمزد دندانپزشک از جمله دیگر عواملی است که سبب ارزان یا گران بودن کاشت ایمپلنت فوری برای شما خواهد شد. دقت داشته باشید که دندانپزشکان جراح برای ایمپلنت فوری از روش دیجیتال یا تک مرحله استفاده می‌کنند.طبیعتاً هرچه مهارت آنها در استفاده از این روش بیشتر باشد مبلغ بالاتری درخواست خواهند کرد.

کیفیت ایمپلنت

هر چه ایمپلنت‌هایی که قرار است استفاده کنید کیفیت بهتری داشته باشند باید قیمت بالاتری برای آنها در نظر بگیرید.کیفیت ایمپلنت‌ها به مواردی مثل تکنولوژی ساخت، نوع پایه و فیکسچر و.. بستگی دارد.

لوازم جانبی

 از دیگر مواردی که می‌توانند تفاوت قیمت را به وجود آورند لوازم جانبی هستند که برای ایمپلنت استفاده می‌شوند.اگر شما برای ایمپلنت خودتان از مواردی مثل اباتمنت و تاج دندان مصنوعی استفاده کنید باید هزینه بیشتری بابت آن پرداخت نمایید.

آشنایی با چند ایمپلنت ارزان

افرادی که می‌خواهند ایمپلنت فوری ارزان بکارند بد نیست با چند نمونه از این محصولات آشنا شوند. ‌مهمترین ایمپلنت‌های فوری ارزان در ایران عبارتند از:

  • یکی ازمعروف‌ترین برندهای کره‌ای که در ایران فعالیت دارد و به شهرت زیادی هم رسیده است اوستم می‌باشد. این برند با وجود اینکه محصولات با کیفیتی تولید می‌کند اما برای آنها هزینه زیادی دریافت نمی‌نماید.
  • یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای کره‌ای که در کشور ما فعالیت‌های گسترده‌ای دارد مگاژن است. مگاژن ایمپلنت‌های با کیفیتی تولید می‌کند که حتی می‌توان آنها را رقیب ایمپلنت‌های اروپایی دانست.
  • در میان ایمپلنت‌های کره‌ای دنتیس از کیفیت پایین‌تری برخوردار است اما باز هم برخی دندانپزشکان آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. مهم‌ترین دلیل استفاده از این محصول قیمت بسیار پایین آن می‌باشد هرچند کیفیت خوبی ندارد.
  • یکی دیگر از پرفروش‌ترین برندهای کره‌ای ایمپلنت در ایران دنتیوم است. این برند سال‌های طولانی است که محصولات خود را روانه بازار ایران می‌کند و با بسیاری از دندانپزشکان مطرح کشور همکاری دارد. محصولات دنتیوم شهرت بسیار زیادی دارند اما قیمت آنها مناسب می‌باشد.
  • محصولات برند یوفیت برای استفاده در ایمپلنت فوری بهترین گزینه هستند. این ایمپلنت‌ها هم کیفیت خوبی دارند و هم از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشند و از طرفی به دلیل اینکه به خوبی می‌توانند با استخوان فک جوش بخورند برای استفاده فوری گزینه ایده‌آلی محسوب می‌شوند.
همچنین بخوانید:  آموزش مراقبت از پوست صورت در خانه

اهمیت دندانپزشک در کاشت ایمپلنت فوری ارزان

انتخاب دندانپزشک موضوع بسیار مهمی در کاشت ایمپلنت فوری ارزان است. متاسفانه در کشور ما ایمپلنت‌های ارزان و نامرغوب متعددی که تولید کشورهایی مانند پاکستان و هند هستند عرضه می‌شوند. البته این محصولات با آرم برندهای معروف اروپایی و آمریکایی در ایران به فروش می‌رسند. بسیاری از دندانپزشکان بدون آنکه از کیفیت واقعی این محصولات اطلاع داشته باشند به خاطر آرم معتبری که بر روی آنها وجود دارد این ایمپلنت‌ها را می‌خرند. درصد شکست این ایمپلنت‌ها بسیار بالا است. از طرفی اگر دندانپزشکان مهارت خوبی در کاشت ایمپلنت ارزان و فوری نداشته باشند ممکن است آسیب‌های جدی به دهان و دندان شما وارد آورند. 

 

ایمپلنت ارزان

 

التهاب لثه و تحلیل استخوان فک از جمله عمومی‌ترین مشکلاتی است که پس از ایمپلنت فوری برای برخی از مردم رخ می‌دهد. اگر مردم برای کاشت ایمپلنت فوری به سراغ دندانپزشکان مجرب و ماهر بروند کمتر با این مشکلات مواجه خواهند شد. هزینه‌ای که یک دندانپزشک متخصص و مجرب بابت کاشت ایمپلنت فوری دریافت می‌کند تفاوت زیادی با دیگر دندانپزشکان ندارد. البته باید توجه داشته باشید که اندکی هزینه بیشتر برای کاشت ایمپلنت فوری بهتر از آن است که برای مدت طولانی با عوارض آن دست و پنجه نرم کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا