زیبایی

این لباس‌ها شما را جوان‌تر نشان می‌دهد

چه باور کنید چه نه، بهتر است بدانید آنچه هر روز می‌پوشید و به عنوان استایل شما شناخته می‌شود، گاهی ممکن است سن شما را بیشتر از آنچه هست نشان بدهد.

مجله زیبایی ماورای سلامت را تا انتهای این خواندنی جذاب و مفید همراهی کنید.

درباره سن شما سوال می‌پرسند و می‌خواهید خودشان حدس بزنند، احتمالا با شنیدن اعدادی بیشتر از سن خود ناراحت می‌شوید! مواردی که در این مطلب از مجله ماورای سلامت آمده کمک می‌کند تا یک سری از اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید.

اشتباهات رایج در لباس پوشیدن

بنده مد روز نباشید!

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن این است که بخواهید کاملا روی مد باشید. معمولا استایل و لباس‌هایی که در یک دوره مد می‌شوند به سرعت هم جای خود را به مدهای جدیدتر می‌دهند. برای همین شما می‌مانید و یک کمد پر از لباس‌هایی که هزینه زیادی برای آن‌ها پرداخت کرده‌اید، ولی بعد از یکی دوبار پوشیدن دیگر به روز نیستند.

البته منظور این نیست که کلا از مد صرف نظر کنید، بلکه پیش از هر خریدی بهتر است از خود بپرسید که واقعا از خرید این لباس راضی هستم؟

برای جوان‌تر دیده شدن فقط سیاه نپوشید

مشکی رنگ فوق العاده‌ای است. به راحتی با هر رنگی ست می‌شود و علاوه بر اینکه اندام شما را متناسب‌تر نشان می‌دهد، در هر مناسبتی قابل پوشیدن است. اما اینکه همیشه با این رنگ دیده شوید، یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن است.

همچنین بخوانید:  رفع سیاهی دور چشم با استفاده از ویتامین E

استفاده از یک شال روشن یا یک اکسسوری با رنگ جیغ در کنار لباس مشکی آن را متعادل‌تر کرده و تصویر جوانتری از شما نشان می‌دهد.

 

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن دامن‌های خیلی بلند

اگر پاها قسمتی از اندام شما است که با آن احساس راحتی نمی‌کنید، احتمالا یکی روش‌هایی که برای پنهان کردن این قسمت به ذهن شما می‌رسد استفاده از دامن‌های بلند است که یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن است. حواستان باشد که پوشیدن دامن بلند می‌تواند شما را چاق یا از مد افتاده نشان دهد. بهتر است لاغرترین قسمت پای خود را ملاک قرار دهید و قد دامن را تا آنجا نگه دارید. دامن‌های میدی نیز راه حل مناسبی هستند.

 

سایز لباس خود را بدانید

اگر سایز شما ۳۸ است همین سایز را انتخاب کنید. اینکه فکر کنید با خرید یک سایز کوچک‌تر لاغرتر به نظر می‌رسید، اشتباه است. سایز نادرست لباس یکی از مواردی است که ممکن است شما را مسن‌تر از آنچه هستید، نشان دهد. سعی کنید اگر به هر دلیلی چاق شده‌اید و سایز شما تغییر کرده از همان سایز قبلی استفاده نکنید، چون یک اشتباه است. پوشیدن لباسی که سایز شما نیست یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن محسوب می‌شود.

یکی از اشتباهات در لباس پوشیدن کفش نامناسب است

کفش‌ها نقش مهمی در جوان‌تر نشان دادن سن شما دارند. بهتر است انتخاب کفش‌هایی با پاشنه پهن یا بندهای چسبی را کنار بگذارید و به جای آن کفشی با پاشنه‌های بلند و باریک را انتخاب کنید. اگر اهل پوشیدن پاشنه بلند نیستید، بهتر است کفش‌های تخت شیک را که کمی رسمی هستند، انتخاب کنید.

همچنین بخوانید:  شکم و پهلوی خود را با این ترفندها بپوشانید

 

 
منبع : deltapayam.com
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا