روانشناسی

رازهایی درباره مردان که زنان قطعا نمی دانند

ممکن است فکر کنید که همه چیز را در مورد مردان می‌دانید اما رازهایی درباره مردان وجود دارد که از آن‌ها بی‌خبر هستید.

امروز در این مقاله از ماورای سلامت نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی برای شما در نظر گرفته ایم.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

خصوصیاتی در مردان است که شما از آن بی‌خبر هستید. برخلاف زنان، مردان احساسات خود را آزادانه بیان نمی‌کنند، بنابراین گاهی اوقات دشوار است که احساسات آن‌ها را رمزگشایی کنیم. در این مطلب از مجله ماورای سلامت به بیان رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند می‌پردازیم.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

مردها قطعا موجودات پیچیده‌ای هستند اما می‌توان با کمک گرفتن از نتایج برخی تحقیقات به رازهای مردان پی‌برد. در ادامه به بیان این رازها می‌پردازیم.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی‌دانند، علاقه پنهانی به همسر

ممکن است شما به‌طور کامل از پسری که در حال ملاقات با او هستید غافلگیر شوید و از نشان دادن احــساسات خود نترسید. شما در عرض دو ثانیه به پیام‌های متنی او پاسخ می‌دهید، هرگز او را برای قرار ملاقات رد نمی‌کنید و وقتی هر دوی شما با هم باشید، نمی‌توانید از احساساتی شدن جلوگیری کنید. شما قطعا احساسات خود را به‌طور طبیعی به او نشان می‌دهید اما فکر کرده‌اید که آیا او نیز در مورد شما چنین احساسی دارد؟
ما یک خبر خوب داریم. اگر چه او ممکن است هرگز مانند شما اظهار نظر نکند اما احتمال دارد که او عاشق شما باشد. در واقع، او ممکن است فکر کند شما آنقدر عالی هستید و ارزشش را دارید که شروع به کنکاش کند که آیا شما برای او مورد خوبی هستید یا نه.

همچنین بخوانید:  چرا بعضی افراد همیشه شاد هستند؟

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

وسواس درباره گذشته همسر

وسواس او درباره کنار آمدن با گذشته همسر ممکن است از راه‌های مختلفی ظاهر شود. مانند این که او بی‌وقفه در مورد شما و شریک عاطفی سابق شما فکر می‌کند و می‌پرسد آیا شما نیز به همان صورتی که به شریک قبلی خود نگاه می‌کردید به او نگاه می‌کنید. حتی اگر او به شما اعتماد کند باز یک مرد است. شما با اطمینان دادن به او و اثبات وفاداری به همسر از جانب خودتان می‌توانید کمی خیالش را راحت کنید اما بدانید او تا همیشه نگران این موضوع خواهد بود.

دنبال کردن زنان در شبکه‌های اجتماعی

هنگامی که هر دو از هم دور هستید و دلتنگ یکدیگر هستید، مردان اغلب به‌روزرسانی وضعیت شما را در صفحه‌های اجتماعی مرور می‌کنند. آن‌ها این کار را برای نزدیک شدن به شما انجام نمی‌دهند. بلکه فقط این کار را می‌کنند تا تمام جزئیات شما را ببینند و تا حدودی بتوانند از رازها و حــریم خصوصی شما آگاهی کسب کنند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی را آغاز کنید به مطلب هرگز اینگونه با همسر خود شوخی نکنید! سر بزنید.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی‌دانند، انتظار برای آغازی دوباره

مردان وقتی برای مدتی از شما خبر ندارند دچار شک و نگرانی می‌شوند. آن‌ها همچنین از دادن پیام مجدد به شما خودداری می‌کنند. در این مواقع شاید احساس کنید او دیگر فراموشتان کرده یا مشغله‌هایش از شما مهم‌تر است اما در اکثر موارد این‌طور نیست. باید بدانید او در سکوت تمام نگرانی‌های خود را جمع کرده است تا در زمان مناسب به شما واکنش نشان دهد. تنها با فرستادن خبری از خود دوباره شور و شوق او را نسبت به خود مشاهده خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  اختلال خود زشت پنداری چیست؟

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

علاقه به کنترل و مدیریت همسر

مردان شکارچیان طبیعی هستند و عادت دارند در طول دوران رابطه، کنترل را در دست بگیرند. او مطمئنا از شما می‌خواهد بیرون بروید، قرارهای خود را برنامه‌ریزی کنید و معمولا اوست که به‌طور نامحسوس برای شروع رابطه عاشقانه پیش‌قدم می‌شود اما هنگامی که شما دو نفر مدتی با هم بودید. او واقعا دوست دارد بنشیند و به شما اجازه دهد هر از گاهی کنترل را در دست بگیرید.

تنفر از طرد شدن

مردان به طرد شدن عادت کرده‌اند. در تمام زندگی خود، آن‌ها به دختران نزدیک می‌شوند و معمولا از طرف آن‌ها رد و طرد می‌شوند. اما هر بار که او را رد می‌کنید، کمی درون او را می‌شکنید. متاسفانه رد مستمر او بر حفظ عزت نفس او تاثیر منفی می‌گذارد. او ممکن است احساس کند که برای شما به اندازه کافی خوب نیست و این واقعا می‌تواند بر روابط شما فشار وارد کند.

تنفر از طرد شدن

 

 
منبع : deltapayam.com
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا